מי אנחנו?

אינדיהאב הינו קולקטיב של יזמים ישראלים עם ניסיון מעשי, עשיר ומגוון בעולם החדשנות ובתעשיית הסטארט-אפ הגלובלית. אנו עובדים עם עשרות סטארט-אפים, משקיעים, נותני שירותים, חברות וארגונים שונים תוך בניה של מערך תומך יזמות, שיתופי פעולה מניבים והוצאה לפועל של רעיונות תוך התחשבות מלאה ב-DNA של השחקנים הרלוונטיים.

עם עשרות שנים של ניסיון וידע מצטבר, וצוותים יעודיים, תחומי הפעילות שלנו ממוקדים בחברות סטארט-אפ, תאגידים מובילים ומשקיעים אסטרטגיים בארץ ובחו"ל. אנו מאמינים שאין נוסחה אחידה להצלחה, והיא משתנה בין שווקים, תעשיות ותיזמון – אך משוכנעים כי גרעין ההצלחה של כל חדשנות נעוץ ביזם עצמו ובהון האנושי ששותף לדרכו.

שותפות אינדיהאב הוקמה ע"י אלירן בינמן וגיא זקס, יזמים סדרתיים בעבר ובהווה בעלי רקע טכנולוגי ומשפטי, אשר הקימו את הגוף תחת הכוונה לעזור ליזמים ומשקיעים להתחבר, להמנע מטעויות בעלי פוטנציאל הרסני למיזם, והענקת תמיכה אמיתית בכסף, ידע ופתיחת דלתות משלב הרעיון ועד דריסת הרגל בשוק. במקביל החלו במימוש פילוסופיית "משולש היזמות החכמה" באמצעות הקמת מרכזי חדשנות בעבור שחקניות מרכזיות בעולמות תוכן שונים.

הצוותים העיקריים הפועלים באינדיהאב עוסקים בהקמת מרכזי חדשנות מקצועיים לארגונים, הנגשת הזדמנויות השקעה מקומיות למשקיעים זרים, שירותים מקצועיים לסטארטאפים, אדריכלות של עסקאות השקעה ו\או שיתופי פעולה. בין החברים בצוותים אלו ניתן למצוא אנליסט מוביל, מומחי אינטרגרציה וחדירה לשווקים, מקימי מרכזי החדשנות המובילים בארץ (בתעשיה, באקדמיה ובצה"ל), בעלי מקצוע בחוד החנית של התעשיה ויזמים סדרתיים.

גיא זקס

מייסד ושותף מנהל


בן 36. אבא לאריאל ובעל ליפית. יזם סדרתי, עורך-דין ובעל תואר שני במנהל עסקים (M.B.A). מגיע עם שנות ניסיון רבות כיזם בתעשיית הדיגיטל, עם ניסיון מוכח בניהול מערכות יחסים עסקיות גלובליות עם חברות הייטק. מוכוון פיתוח עסקי, עם כישורים מקצועיים בבניית תוכניות עסקיות, ניהול מוצר – בגישת lean משולבת בהגדרת אסטרטגיה, רקע משפטי רחב בסקטור הפרטי, כישורי מו"מ וגישור.

אלירן בינמן

מייסד ושותף מנהל


בן 30 (B.a במשפטים) החל את הרומן עם סצינת הסטארט-אפ בגיל 14, מתוך עולם ה-Sport Tech. עם רקע טכנולוגי, תעודת דירקטור מוסמך וניסיון עשיר בניהול פרויקטים, עבר קילומטראז' יזמי, הן במסגרת שירותו הצבאי בחה"א, בסקטור הפרטי וכלה בשירות למען הקהילה. במקביל למיזמיו הפרטיים העניק שירותי פיתוח עסקי, ייעוץ ומנטורינג לחברות סטארט-אפ וגופים שונים. דוגל בתרגום חזון לפרקטיות תוך התייחסות לפרטים ושיתופי פעולה אישיים ארוכי טווח.