הקמת תשתיות

תשתיות לסטארט-אפ

הגרעין המשפטי והחשבונאי

איך בוחרים משרד עורכי דין? // מתי חשוב להכניס לתמונה רואה חשבון? // מתי נרשמים ברשם החברות? // מה החשיבות בתשתיות המשפטיות של החברה?

אחד האספקטים החשובים בהקמת חברת סטארט-אפ, כפי שיעידו יזמים רבים, היא התשתית של החברה – בהיבט המשפטי והחשבונאי. מיזם בשלב ההקמה והגיוס הראשוני נדרש לכל העזרה שיוכל לקבל, ולכן יש צורך לבחור במשרד עו"ד ומשרד רו"ח בעלי מומחיות בתחום – ובעלי גישה צעירה, גמישה ודינמית מול המיזם. ככל שהמשרדים הללו יהיו מעורבים יותר ויאמינו בדרך של המיזם, כך הערך שיוכלו לספק יגדל.

מספר דגשים בבחירת משרדים מלווים אלו: ניסיון משמעותי בליווי סטארט-אפים, לקוחות\שותפים שהם בעולם התוכן של אותו סטארטאפ ויוכלו לשמש כמשקיעים ו\או שותפים אסטרטגיים, מודל עבודה גמיש והוגן (ככלל אנו ממליצים לא לאפשר צבירת חוב, אלא לגזור תמורה הולמת מסבב ההשקעה בלבד), וכימיה בינאישית.

בקבוצת אינדי עובדים עם משרדי עוה"ד ורואי החשבון המובילים בארץ בתחום, במטרה להנגיש למיזמים, על בסיס צרכיהם – את הקמת התשתיות האסטרטגיות החשובות הללו. נסייע לכם בתיאום פגישות עם הגורמים המובילים, שיקולים חשובים בבחירה והכוונה צמודה בתהליך זה.